Adam Lambert gwiazdą gali ESKA Music Awards 2015

Z pewnością ucieszy was informacja, że występ Adama Lamberta, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, uświetni tegoroczną galę rozdania ESKA Music Awards, która odbędzie się 29 sierpnia w Szczecinie. Artysta będzie promował swoją najnowszą płytę „The Original High”. Lambert to wokalista, którego poznaliście w Amerykańskim Idolu, a pokochaliście za genialne interpretacje piosenek Queen. 33letni wokalista, autor tekstów, ale też aktor teatralny zyskał popularność na całym świecie. Jego koncert z grupą Queen przyciągnął tłumy fanów – jego własnych, ale też Freddiego Mercury'ego. Adam Lambert zyskał ich sympatię, bo zdołał oddać hołd jednemu z najlepszych wokalistów w historii, nie próbując poprawiać jego hitów i nie pretendując do jego następcy. 

 

Adam Lambert w Polsce 2015

Koncert Adama Lamberta na gali ESKA Music Awards 2015 ucieszy zarówno widzów, którzy już mieli okazję zobaczyć Adama Lamberta w Polsce w lutym 2015 w Krakowie, jak i tych, którzy czekają na jego solowy materiał. Adam Lambert w Polsce pojawi się znów 29 sierpnia 2015 roku w Szczecinie na ESKA Music Awards 2015. Przypominamy, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 28 sierpnia do godz. 12:00.

Adam Lambert piosenki

Adam Lambert najbardziej zasłynął dzięki światowej trasie koncertowej z grupą Queen. Brian May z Queen tak wypowiadał się o tej współpracy: „Za każdym razem, kiedy pracowaliśmy z Adamem, okazywał się on niesamowitym frontmanem”. A Roger Taylor dodaje: "On jest rewelacyjny. Ma ten niesamowity zakres umiejętności wokalnych, bo oczywiście Freddie taki miał. Adam naprawdę może wykonywać te piosenki. Jest on niesamowitym wokalistą i ma prawdziwy talent. Uważam, że pasuje on do naszego rodzaju pewnej teatralności. Jest to bardzo wygodne."  Adam Lambert to jednak też twórca i wokalista oryginalny – Lambert wydał w tym roku swoją płytę The Original High – to trzeci krążek w jego karierze. Koncert na ESKA Music Award będzie częścią promocji tego albumu i rewelacyjnego numeru Ghost Town. Podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards Adam Lambert wykona dwa utwory ze swojej najnowszej płyty „The Original High”. Premiera krążka odbyła się 12 czerwca 2015 r., a pierwszym singlem promującym album był utwór „Ghost Town”. Piosenka w błyskawicznym tempie stała się hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie.

 

Kim jest Adam Lambert?

Adama Lamberta poznaliśmy w 2009 roku, kiedy zajął 2 miejsce w programie American Idol, a jego wykonania z programu podbiły internet. Od razu wydał swój debiutancki album, For your Entertainment, a od 2011 współpracuje z zespołem Queen. Drugi krążek Adama Lamberta pt. „Trespassing”, wydany w 2012 roku, zawierał nominowany do Grammy przebój „Whataya Want From Me”. Trzecia płyta „The Original High” z utworem  „Ghost Town” pojawiła się na rynku w czerwcu 2015 r. Gościnnie wzięli w niej udział: w piosence „Rumors” Tove Lo (Ebba Tove Elsa Nilson) – szwedzka wokalistka i kompozytorka, z kolei w „Lucy” – Brian May z Queen.

Źródło: Eska.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz