Arcydzielne Warsztaty dla najmłodszych w 13 Muzach

13 Muz zaprasza w sobotę, 9 lutego 2019 r, na twórcze warsztaty dla dzieci (3-6 lat) i ich opiekunów, podejmujące temat sztuki współczesnej. Najmłodsi „własnoręcznie” poznają na nich m.in. czym jest dzieło sztuki, co to abstrakcja, czym jest sztuka użytkowa, co to pop-art. i action-painting.

Warsztaty inspirowane będą działalnością artystyczną największych współczesnych twórców takich jak Andy Warhol, Jackson Pollock, Salvadore Dali czy Jean Dubuffet, a ich efektem będą malarskie arcydzieła, rzeźbiarskie unikaty i współczesne dzieła sztuki. Będziemy doskonalić swoje manualne umiejętności, szlifować talenty i naprawdę dobrze się bawić.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje  elementy pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

  • g.9:00 (grupa 3 l.),
  • g.10:00 (grupa 4-5 l.),
  • g.11:00 (grupa 5-6 l.)

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp: dziecko 10 zł., opiekun 10 zł.
Bilety dostępne TUTAJ

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz