Chemik Police rozpoczyna fazę play off!

Zapraszamy wszystkich kibiców na półfinał Ligi Siatkówki Kobiet, w którym Chemik Police podejmie GROT Budowlanych Łódź. Mecz odbędzie się w niedzielę (15.04) o godz. 20:00 w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6e.

Po fazie zasadniczej Chemik Police zajmuje 1. miejsce z dorobkiem 70. punktów. Przeciwniczki z województwa łódzkiego zajmują 4. miejsce ze zdobytymi 52. punktami.

Niedziela (15.04), godz. 20:00, hala przy ul. Siedleckieg 6e w Policach, bilety do nabycia w kasach oraz za pośrednictwem abilet.pl

 

Faza play-off: 
W fazie play-off o tytuł Mistrza Polski grają drużyny, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajęły w tabeli miejsca od 1 do 4. Rywalizacja o tytuł Mistrza Polski obejmuje dwie rundy. W I rundzie drużyny grają do dwóch wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu. Gospodarzami pierwszych spotkań będą drużyny, które po fazie zasadniczej rozgrywek zajęły wyższe miejsce w tabeli. Gospodarzem drugiego spotkania będą drużyny, które zajęły niższe miejsce w tabeli, natomiast gospodarzem ewentualnych trzecich spotkań będą drużyny, które zajęły wyższe miejsce w tabeli. Zwycięzcy rywalizacji zagrają w rundzie II o miejsca 1 – 2, pokonani o miejsca 3-4 do dwóch wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu. Gospodarzami pierwszych spotkań będą drużyny, które po fazie zasadniczej rozgrywek zajęły wyższe miejsce w tabeli. Gospodarzem drugiego spotkania będą drużyny, które zajęły niższe miejsce w tabeli, natomiast gospodarzem ewentualnych trzecich spotkań będą drużyny, które zajęły wyższe miejsce w tabeli.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz