Darmowy mecz Pogoni 04 Szczecin z Nbit Gliwice

Po kolejnym zwycięstwie, osiągniętym w imponującym stylu przychodzi naszym zawodnikom zmierzyć się z zespołem Nbit Gliwice. W poprzedniej rundzie to zespół z Gliwic mógł cieszyć się ze zdobycia 3 punktów. O tyle bolesna była to porażka bo jeszcze do przerwy nasi zawodnicy prowadzili i kontrolowali przebieg meczu. W II połowie gliwiczanie wypunktowali każdy błąd naszego zespołu i pojedynek zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Nbit Gliwice to zespół składający się z doświadczonych zawodników, potrafiący wygrywać z najlepszymi. Co prawda w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali z Clearexem Chorzów ale we wcześniejszych pojedynkach odbierali punkty zdecydowanym faworytom rozgrywek. Pokonali lidera tabeli Gattę Zduńska Wola, na ich własnym parkiecie i zdobyli cenny punkt na wyjeździe z wiceliderem tabeli, zespołem Rekordu Bielsko Biała. Nasi zawodnicy rządni są rewanżu i z pewnością możemy spodziewać się wielkiego zaangażowania i serca oddanego na parkiecie.

Do gry wraca pauzujący za żółte kartki Artur Jurczak a trener Żebrowski znowu ma komfort pracy mając do dyspozycji wszystkich zawodników.

W tym sezonie kibiców czeka debiut na hali przy ul. Twardowskiego, gdzie nasi zawodnicy na co dzień trenują a parkiet znają jak własną kieszeń. Twierdza Szczecin pozostaje niezdobyta a gra na "starej" hala powinna być tylko atutem naszych zawodników. Dla wszystkich mamy niespodziankę w postaci bezpłatnego wejścia na mecz. Liczymy na udany rewanż a kibiców zachęcamy do dopingu.
 

Pogoń Szczecin Futsal Team – Nbit Gliwice
12.03.2016 sobota godz. 18.00
ul.Twardowskiego 12
WSTĘP BEZPŁATNY

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz