Gwiazdy ponownie zagrają dla hospicjum

Siatkarze, siatkarki i skoczkowie narciarscy w jednym miejscu oddzieleni siatką. Jedyna taka impreza na świecie ponownie odbędzie się w hali Azoty Arena. Będzie to już 7. edycja Meczu Gwiazd, która w ubiegłym roku zgromadził komplet widzów. Na parkiecie zobaczymy wielokrotne reprezentantki i reprezentantów Polski w siatkówce, a także medalistów mistrzostw świata w skokach narciarskich.
 
Kto twierdzi, że skoczkowie w tej zabawie są tylko tłem, kupując bilet, miło się rozczaruje. W gronie potwierdzonych gości znaleźli się m.in. Małgorzata Glinka-Mogentale, Anna Werblińska czy Maciej Kot. Podczas imprezy będzie można wylicytować upominki z autografami, podarowane przez naszych ulubieńców.
 
Będziemy także świadkami Kosmicznego Meczu. Rok temu udział wzięli w nim szczecińscy sportowcy z różnych dyscyplin. Dochód z imprezy zostanie przekazany podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych. Zainteresowanym radzimy zachować czujność. W ubiegłym roku, już w pierwszych godzinach, sprzedano rekordową liczbę ponad dwóch tysięcy biletów.
 
Mecz odbędzie się w sobotę 21 maja w hali Azoty Arena w Szczecinie.
Bilety na to wydarzenie w cenie 10 zł – 30 zł dostępne są na stronie Azoty Arena.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz