„Idziemy po zdrowie” po Mierzynie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn zaprasza miłośników Nordic Walking na spacer z kijkami po urokliwych zakątkach Mierzyna. Impreza odbędzie się w niedzielę, 15 lipca 2018r. o godz. 17:00 i przeznaczona jest zarówno dla amatorów nie znających techniki marszu jak i dla wprawionych zawodników.


Przed marszem przewidziana jest krótka lekcja instruktażowa przeprowadzona przez wykładowcę Wydziału Kultury fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego dla tych którzy chcą poznać technikę chodu i dowiedzieć się o zaletach uprawiania Nordic Walking.

Organizatorzy zapraszają także rodziny i przyjaciół bez kijków, którzy zachcą towarzyszyć pozostałym uczestnikom. Na każdego z uczestników wydarzenia czekają niespodzianki, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, poczęstunek, napoje Będzie czas na wspólne spędzenie wolnego czasu, bliższe poznanie siebie.

Start i meta spaceru zlokalizowana będzie na obiekcie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie, mieszczącym się przy ul. Nasiennej.

Wydarzenie odbywa się dzięki dofinansowaniu otrzymanemu ze środków Urzędu Marsząłkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz