Inauguracja zmagań drużyny Stoczni Szczecin w sezonie 2018/2019

Już w najbliższą niedzielę (14.10), o godzinie 14:45 Stocznia Szczecin rozpocznie zmagania w PlusLidze. Pierwszym rywalem zespołu będą siatkarze Trefla Gdańsk.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, a na parkiecie powinni pojawić się dwaj mistrzowie świata – Bartosz Kurek ze Stoczni oraz Piotr Nowakowski z Trefla. Obaj zakończyli niedawną imprezę nie tylko ze złotymi krążkami, ale także nagrodami indywidualnymi. Kurek został wybrany MVP turnieju, Nowakowski jednym z dwóch najlepszych środkowych bloku.

Obie ekipy nie składają się jednak tylko z tych dwóch nazwisk. W składach szczecinian i gdańszczan znajduje się zdecydowanie więcej wspaniałych, siatkarskich postaci. Wymienić można chociażby Mateja Kazijskiego i Łukasza Żygadło po stronie Stoczni czy Macieja Muzaja i Rubena Schotta w Treflu.

Nic więc dziwnego, że niedzielna konfrontacja obu zespołów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności, a bilety na trybuny Netto Areny rozchodzą się błyskawicznie. 

Przypomnijmy tylko, że w Swarzędzu Zalasewie przed rozpoczęciem sezonu odbywał się XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia i w finale KPS Stocznia Szczecin pokonała ONICO Warszawę 3:1. MVP spotkania został Bartosz Kurek. 

Jak będzie wyglądał inauguracyjny mecz Plus Ligi dla drużyny Michała Gogola? Musicie to sprawdzić sami, spieszcie się bo niewiele zostało biletów w sprzedaży za pośrednictwem www.arenaszczecin.pl

14,.10 (niedziela), godz. 14:45, Netto Arena, bilety do nabycia przez stronę www

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz