Inauguracja sezonu 2018/2019 przez szczypiornistów Sandra SPA Pogoni Szczecin

Po wyjątkowo długiej przerwie między sezonami na parkiety Superligi PGNiG mężczyzn wybiegną szczypiorniści Sandra SPA Pogoń Szczecin. Sezon 2018/2019 zainaugurują meczem wyjazdowym z Wybrzeżem Gdańsk. Tydzień później tj. 8 września wystąpią przed własną publicznością. Szczecinianie podejmą Gwardię Opole. Żadnego przeciwnika nie należy lekceważyć, tego z którym przyjdzie się im zmierzyć również. Podopieczni Piotra Frelka zagrają z półfinalistą Mistrzostw Polski Gwardią Opole, mającą w swoim składzie Reprezentantów Polski z Adamem Malcherem w bramce na czele.

Do wielkich roszad u granatowo-bordowych w przerwie transferowej nie doszło. Człon drużyny pozostał bez zmian, do ekipy dołączyła perspektywistyczna młodzież: Piotr Rybski i Patryk Miłek.

Jak zapowiadają organizatorzy, na kibiców którzy przyjdą kibicować drużynie w pierwszym domowym meczu czeka sporo atrakcji.

Sobota (8.09), godz. 18:30, hala miejska przy ul. Twardowskiego 12b, bilety do nabycia przed meczem, karnety można kupić stacjonarnie w biurze klubu przy ulicy Twardowskiego w godzinach 13:30-17:30

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz