Mecz KING Szczecin z Rosą Radom darmowy dla pań!

We wtorek 7 marca o godzinie 17:45 w Azoty Arenie rozpocznie się spotkanie King Szczecin – Rosa Radom. Starcie odbędzie się w przeddzień święta wszystkich kobiet. Z tej okazji klub King Szczecin postanowił sprawić niespodziankę paniom, które będą mogły obejrzeć najbliższy pojedynek Wilków Morskich całkowicie ZA DARMO.

King Szczecin ma za sobą dwunaste zwycięstwo w tym sezonie Polskiej Ligi Koszykówki. Podopieczni trenera Marka Łukomskiego pokonali Asseco Gdynia 94:83, tym samym robiąc kolejny krok w stronę fazy play-off. Najlepiej punktującym zawodnikiem tamtego starcia był Paweł Kikowski. „Kiko” zdobył 26 punktów. Udany debiut przed szczecińską publicznością zaliczył Travis Releford, który kilka dni wcześniej podpisał kontrakt z Wilkami Morskimi.

Kolejnym rywalem Kinga będzie Rosa Radom, czyli aktualny wicemistrz Polski. W pierwszym pojedynku obu ekip, który miał miejsce 12 listopada lepsi o trzy oczka okazali się radomianie, wygrali 82:79. We własnej hali Wilki Morskie powalczą o trzynaste zwycięstwo w tym sezonie, które pozwoli drużynie postawić kolejny krok na drodze ku fazie play-off.

Kibice Kinga w meczu z Asseco Gdynia popisali się doskonałym dopingiem, który poniósł zespół do zdecydowanej wygranej. Gorące wsparcie fanów będzie niezwykle potrzebne w batalii z wicemistrzem Polski. Zawodnicy oraz trenerzy liczą na pomoc z trybun.

Początek pojedynku King Szczecin – Rosa Radom: 17:45, 7 marca, Azoty Arena.

Ceny biletów:
Sektory:  D2-VIP
Bilety w cenach: normalny – 30,00 zł

Sektory: A4, A5, B3, B4, D1 i D3
Bilety w cenach: normalny – 28,00 zł / ulgowy – 18,00 zł

Sektory: A2, A3, A6, A7, A8, B2, B5, B6, C1, C2, C3
Bilety w cenach: normalny – 18,00 zł / ulgowy – 10,00 zł

Sektor Rodzinny A1
Bilety w cenach: normalny – 15,00 zł / ulgowy – 10,00 zł / dziecięcy – 1,00 zł
Bilety za 1 zł w sektorze rodzinnym obowiązują dla dziecka do 10 lat przy zakupie biletu normalnego w sektorze A1 w pełnej cenie. Wymagany jest dokument określający wiek dziecka.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz