Mecz SPR Pogoni Szczecin z KPR Ruchem Chorzów. Spotkanie dla podtrzymania dobrej passy?

W najbliższą niedzielę zapraszamy na halę przy ulicy Twardowskiego 12b na sportowe emocje, których na pewno nie zabraknie. Miejscowa SPR Pogoń Szczecin podejmować będzie na własnej hali i przed własną publicznością KPR Ruch Chorzów. 

W ostatnim wyjazdowym meczu szczecinianki wygrały na trudnym terenie z EKS Start Elbląg 29:24.

Przeciwniczki drużyny granatowo-bordowych, chorzowianki w 6. serii rozgrywek przegrały uległy przed swoją publicznością 21:31 z KPR Jelenią Górą.

Aktualnie po 6. kolejkach granatowo-bordowe zajmują 3. lokatę w tabeli Superligi z dorobkiem 15. punktów. Chorzowianki znajdują się na dole tabeli, klasyfikują się na 11. miejscu z 3. punktami.

Drużyna z województwa śląskiego na pewno w niedzielnym meczu powalczy o punkty ale to SPR Pogoń jest typowana na zwycięzcę. Jaki przebieg będzie miał ten mecz? Dowiecie się przychodząc na halę!

UWAGA! W dniu meczu będzie miał miejsce finał akcji Pluszak Ratownik. Prosimy o przynoszenie nie zniszczonych maskotek i przed pierwszym gwizdkiem spotkania o wyrzucenie ich w stronę parkietu. Więcej informacji na stronie klubu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

Niedziela (21.10), godz. 16:00, hala przy ul. Twardowskiego 12b, bilety do nabycia przed meczem w kasie oraz za pośrednictwem www.kupbilet.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz