Miejska Wycieczka Kajakowa Szczecińska Wenecja

Chcesz poznać z nami Szczecin z perspektywy kajaka? Zapraszamy do udziału. Wycieczka z przewodnikiem ! Trasa prowadzi zarówno po centrum miasta jak i wokół wyspy Zielonej. Trochę zwiedzania i trochę wiosłowania. Na pewno też moc ciekawych obiektów.

Czas trwania: około 2,5 godziny, w zależności od grupy
Start: godz. 11:00
Ilość miejsc: 19 (10 kajaków, w tym do 4 kajaków 2+dziecko)
Koszt: bilet normalny 35,00 osoba, bilet ulgowy 30,00 osoba (dzieci do lat 7 bezpłatnie, jeśli płyną w kajaku rodzinnym 2+1 wyporność kajak 200kg).  Kto może skorzystać z biletu ulgowego >>sprawdź. Oczywiście każdy uczestnik otrzymuje pamiatkowy bilet !
Zapisy i płatnośc: płatności dokonujemy przelewem tradycyjnym na dane podane w OWU (Robert Filipski WIKING, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 18/9, 70-303 Szczecin – Idea Bank 81195000012006023204610002 obowiązkowo z dopiskiem „WENECJA, data – imię i nazwisko uczestników”), lub dokonujemy zakupu biletu na naszej platformie sprzedaży – www.wiking.istore.pl . Jak zakupić bilet ? >>>KLIKNIJ . Zgłoszenia wysylamy na e-mail: biuro@szczecinskawenecja.pl podając imię i nazwisko, miasto, wiek, datę wycieczki oraz nazwę ulgi z jakiej korzysta dany uczestnik
Długość trasy: około 2 km
Forma wycieczki: rekreacyjna z przewodnikiem, dla początkujacych
Pliki do pobrania: >Zasady korzystania ze sprzętu kajakowego podczas spływu< , >Ogólne warunki uczestnictwa w spływie< .
Opłaty dodatkowe: wypożyczenie worka wodoodpornego 10-59 litrów 5,00 , wypożyczenie etui wodoszczelnego na telefon, dokumenty, aparat, laptop do 15″ – 2,00.

Zbiórki uczestników przy wejściu na Przystań Wędkarską „TRAMWAJARZ”. Wchodzimy od ul. Kolumba, w bramę na wysokości kładki na dworcu PKP.

Plan trasy – klikając w obiekt, zapoznasz się z jego opisem:

W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości. Pokonujemy ją rekreacyjnie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi.

Więcej informacji na stronie www.szczecinskawenecja.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz