Najlepsze musicalowe klasyki Teatru ROMA w Azoty Arena

ALE MUSICALE! to jednocześnie przeszłość i przyszłość teatru muzycznego. Najlepsze z ROMY i najlepsze z musicalowej klasyki, ale – przede wszystkim – najlepsze z tego, co dzieje się obecnie na światowej scenie musicalowej. Mamy dla fanów to, co lubią najbardziej: wielkie arie, romantyczne duety, porywające sceny zbiorowe. A wszystko to z towarzyszeniem naszej znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza oraz z zespołem tanecznym. Zapowiada się wielki show!

Wiernych fanów TM ROMA możemy uspokoić: zobaczycie na naszej scenie i Upiora i wampiry. Powrócą piosenki, za którymi tęsknicie. Ale będą także piosenki, o których marzycie. Z klasyki, nie zabraknie fragmentów dzieł tak odmiennych, jak "MAMMA MIA", „Jesus Christ Superstar” i „Notre-Dame de Paris”. Zaskoczymy Was czymś z Disneya, zaskoczymy czymś z Andrew Lloyda Webbera. Będzie wesoło („Producenci”) i strasznie („Jekyll i Hyde”). Ale będzie też… bardzo aktualnie. Aktualnie zaś, jak doskonale wiedzą fani gatunku, na świecie królują dwa tytuły: „Newsies” i „Księga Mormona”.

Każdy wielbiciel musicalu ma ulubione tytuły, ale ma też marzenia. Spektakle, które chciałby zobaczyć, na które chciałby się wybrać. Z twórcami musicalu jest podobnie. Pracują nad jednym tytułem, marząc o kilku następnych. ALE MUSICALE! to taki spektakl, w którym – mamy nadzieję – spotkają się nasze marzenia. Ale musicale były, ale są, ale będą. Ale będzie się działo! ALE MUSICALE!

Podczas ponad 2 godzinnego show z muzyką na żywo, na scenie wystąpi ponad 40 artystów w tym: soliści, wokaliści, tancerze, orkiestra wraz z dyrygentem. Usłyszeć będzie można największe przeboje musicalowe Teatru Roma, a pośród nich:

  • Mamma Mia
  • Jesus Christ Superstar
  • Grease
  • Deszczowa piosenka
  • Nine
  • Cats

i wiele innych!

Wydatrzenie odbędzie się 26 marca 2017 r o godz. 19:00 w hali Azoty Arena. Bilety w cenie od 75 do 180 zł do kupuienia na stronie Azoty Arena.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na: