Parkowa impreza na orientację

Miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, którzy dodatkowo chcieliby się zmierzyć z innymi w rywalizacje na orientację w terenie używając jedynie mapy i kompasu, zapraszamy na Parkową Imprezę na rientację "LATO", która odbędzie się w sobotę 19 września 2015r. w Parku Kasprowicza.

Impreza ma charakter rekreacyjny co oznacza, że każdy uczestnik może w niej wziąć udział posiadając podstawowe wiadomości z czytania mapy i udziału w InO. Na uczestników czekają trzy kategorie. Liczy się czas pokonania wyznaczonej trasy oraz potwierdzenie kompletu punktów kontrolnych.

Zbiórka uczestnikow przy barze PLATAN w amfiteatrze o godzinie 10:50. Trasa rozstawiona jest na terenie Parku – ograniczona ulicami, bez ich przekraczania. Odprawa uczestników godz. 11:00. Przewidywany, maksymalny limit czasu: TP i TR 35 minut, TS- 20 minut. Na uczestników czekają trzy kategorie TP, TS, TR (RODZINNA) oraz PK (poza klasyfikacją). 

Wpisowe 5 złotych dla zgłoszonych w terminie. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, których można dokonywać do 14 września 2015r. pisząc na adres wiking@wiking.szczecin.pl.

WIęcej szczegółó w regulamin dostępnym >>TUTAJ<< .

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na: