Pierwszy świnoujski Bieg Wyspiarza

Zastanawialiście się co fajnego można robić jesienią w nadmorskim kurorcie? Można na przykład aktywnie spędzać czas biegając lub maszerując z kijkami Nordic Walking wśród nadmorskiej bryzy. Już niebawem będzie ku temu świetna okazja, bo 8 października odbędzie się I świnoujski Bieg Wyspiarza.

Dlaczego akurat Bieg Wyspiarza? Odpowiedź jest bardzo prosta. Świnoujście leży na aż 44 wyspach a sam bieg na dystansie 10 km odbędzie się na największej z nich, Wyspie Uznam, której różne zakamarki będzie można odwiedzić biegnąc lub maszerując z kijkami.

Trasa

Bieg zaczynać i kończyć będzie się na stadionie miejskiego OSiRu a następnie przebiegać będzie ulicami miasta, parkowymi ścieżkami oraz oczywiście plażą, bo nad morzem  nie może być inaczej.

W ramach pakietu startowego uczestnicy otrzymują:

  • medal tłoczony
  • numer startowy
  • akcesoria dla biegaczy, którzy dokonają wpisowego do dnia 15.09.2017 – koszulka okolicznościowa, dla zawodników, którzy zapiszą się po tym terminie – jedna sztuka: chusta, saszetka, bidon itp.
  • ciepły posiłek (grochówka, energetyki)
  • wodę
  • ubezpieczenie NNW wyłącznie od urazu wywołanego biegiem (zwichnięcia, złamania, naderwania mięśni itp.)

A oto jak prezentuje się medal tego biegu:

Podstawowe informacje:

Data: 8.10.2017 r., godz. 12:00
Miejsce: Stadion Miejski OSiR, ul. Matejki 22, Świnoujście
Odbiór pakietów startowych: 07.10.2017 r. – od godz. 15.00 – 20.00 oraz 08.10.2017 r. od godz. 8.00 – 12.00 w budynku administracyjnym Stadionu Miejskiego OSiR
Opłata: 30 zł od osoby dorosłej (powyżej lat 20 do lat 65), 15 zł od młodzieży uczącej się (16 – 20 lat) i seniorów (powyżej 65)
Zapisy i regulamin: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-wyspiarza

Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz