Pobiegnij dla hospicjum z gwiazdami sportu

"Piątka z Gwiazdami" jest pierwszą edycją biegu będącego imprezą towarzyszącą charytatywnemu meczowi "Gwiazdy dla Hospicjum" organizowanego przez Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum w Szczecinie.

Bieg odbędzie się 27 maja 2017 roku o godz 11:00 na Arkonce zaś jego trasa będzie przebiegać na 5km pętli naokoło Arkonki i będzie bardzo wyjątkowa. A dlaczego wyjątkowa? W biegu poza uczestnikami biorącymi w nim udział wezmą również udział Uczestnicy Wielkiego Meczu "Gwiazdy dla Hospicjum".

Bieg będzie zorganizowany w pełni profesjonalnie – z bramą startową, pomiarem czasu i nagrodami, więc każdy z uczestników będzie mógł pokusić się o pobicie swoich własnych rekordów życiowych.

Medale oraz nagrody wręczać będą Wielkie Gwiazdy Sportu, także będzie to dla uczestników bez wątpienia wspaniała okazja aby ich spotkać, porozmawiać a także zrobić sobie z nimi zdjęcia czy zdobyć autografy.

Bieg ma charakter charytatywny – co oznacza, że wszystkie dochody wynikające z opłat startowych, licytacji itp. zostaną w całości przekazane na potrzeby chorych podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Wraz z organizatorem zapraszamy wszystkich, zarówno biegających profesjonalistów, amatorów wszystkich do wspólnego przebiegnięcia "piątki" wspólnie z gwiazdami. Wspólnie pomóżmy chorym dzieciakom z hospicjum.

Podstawowe informacje:

Data: 27.05.2017
Miejsce: Kąpielisko Arkonka, Szczecin
Dystans: 5km
Opłaty: 30 zł (pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie!)
Regulamin oraz zapisy: www.piatkazgwiazdami.info

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz