Pogoń zmierzy się z liderem tabeli

W najbliższy piątek (21.09) na stadionie miejskim w Szczecinie granatowo-bordowi podejmą lidera LOTTO Ekstraklasy- Wisłę Kraków. 

W piątkowy wieczór kibice Pogoni prawdopodobnie będą mogli zobaczyć w akcji wychowanka klubu – Dawida Korta, który występuje w barwach „Białej Gwiazdy”. Za Portowcami bardzo trudny początek sezonu. Kontuzja Michała Żyry wyklucza go z gry na co najmniej 2 tygodnie. Wypożyczony z Wolverhampton zawodnik doznał urazu mięśnia przywodziciela i nie zagra w piątkowym meczu przeciwko Wiśle Kraków. Mecz z Koroną z urazem zakończył również Iker Guarroxtena. Hiszpański skrzydłowy także ma problem z mięśniem przywodziciela i czeka go również minimum dwa tygodnie przerwy. W spotkaniu z liderem tabeli Lotto Ekstraklasy nie wystąpią też Jarosław Fojut (rozpoczyna treningi z drużyną po rekonstrukcji więzadeł), Soufian Benyamina (nie trenuje w pełnym zakresie), Spas Delev (trenuje indywidualnie i przechodzi zabiegi u fizjoterapeutów), Adam Frączczak (przygotowuje się do operacji na przełomie listopada i grudnia).

Dobrą informacją jest powrót do zajęć Adama Buksy. Wygląda na to, że napastnik będzie już do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Teraz zespół zrobi wszystko, żeby odwrócić kartę. Czy tak się stanie i Portowcy sprawią niespodziankę w lidze i pokonają liderów?

Piątek (21.09), godz. 18:00, stadion im. Floriana Krygiera, ul. Karłowicza 28 w Szczecinie, bilety do nabycia w punktach sprzedaży oraz za pośrednictwem internetu

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz