Przyjdź na pierwszy mecz Pogoni 04 za darmo!

Najlepsza publiczność wchodzi na najbliższy mecz za darmo!!! To prezent od Pogoni `04 Szczecin w podziękowaniu za doping w poprzednim sezonie i za zdobycie tytułu najlepszej publiczności sezonu 2014/15 – w konkursie organizowanym przez Futsal Ekstraklasę. Tym samym sprzedaż biletów na spotkanie z Gattą Active Zduńska Wola (w portalu abilet.pl) została zablokowana.

Gatta Active Zduńska Wola to aktualny wicemistrz Polski oraz lider tabeli Futsal Ekstraklasy. To drużyna, która na inaugurację tegorocznych rozgrywek pokonała u siebie jednego z faworytów ligi, czyli Clearex Chorzów, aż 6:3. Spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 28 września (o godzinie 20.30) hali Azoty Arena, zapowiada się więc niezwykle emocjonująco

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz. Przyjdźcie i pokażcie zawodnikom, że jesteście z nimi. Klub przygotował dla sympatyków futsalu wiele atrakcji. Na pewno najmłodsi nie będą się nudzić, a starsi mogą wziąć udział w konkursie, który zostanie przeprowadzony w przerwie spotkania. Największą atrakcją jest jednak to, że wszyscy kibice na mecz mają wstęp wolny!

Pogoń '04 Szczecin – Gatta Active Zduńska Wola
poniedziałek 28 września 2015 roku – godz. 20.30
hala Azoty Arena w Szczecinie

WSTĘP WOLNY!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz