„PSIEbiegnij się” z psem ze schroniska

Rusza właśnie nowa akcja pomocy psom ze schroniska w Szczecinie pod nazwą "PSIEbiegnij się". W wyznaczonych terminach po prostu każdy będzie mógł wziąć ze schroniska dowolnego psiaka i pobiegać z nim na terenie Arkonki, sprawiając mu niesamowitą radość. Na co dzień psy te są skazane na przebywanie w niewielkich boksach i nie mają możliwości biegania, a nie od dziś wiadomo ile radości sprawia psom bieganie i obcowanie z człowiekiem.

Pomysłodawczynią akcji jest Justyna Wichlińska, dietetyczka i trenerka personalna oraz wielka miłośniczka zwierząt. Choć z założenia ma to być bieg na dystansie 5km, ale jeśli ktoś nie będzie chciał biec, to równie dobrze będzie mógł wziąć psiaka na spacer. Nie liczy się ani czas, ani dystans, ale radość jaką sprawimy sobie i zwierzakom. Pierwszy bieg odbędzie się 7 października w ramach Światowego Tygodnia Zwierząt i Dnia Otwartego szczecińskiego schroniska, w trakcie którego zaplanowano liczne atrakcje.

Aby wziąć udział w biegu nie trzeba wnosić żadnych opłat. Wystarczy jedynie wysłać swoje zgłoszenie na maila: justynawichlinska@wp.pl.

Terminy biegów:

  • 07.10 godzina 12:00
  • 14.10 godzina 12:00
  • 21.10 godzina 12:00
  • 28.10 godzina 12:00

Miejsce spotkania: Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 247. Ze względów organizacyjnych prosimy być 15 minut przed planowanym czasem.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz