Rusz w teren z „Zepsutym kompasem”

14 stycznia 2017 roku, na terenie Parku Leśnego "Zdroje" a dokładniej wokół jeziora Szmaragdowego odbędzie się 28 Rekracyjna Imprezia na Orientację "ZEPSUTE KOMPASY", która odbędzie się Zawody mają charakter rekreacyjny i każdy nawet bardzo początkujący może wziąć w nich udział.

Zbiórka uczestnikow przed wejściem do Szczecińskiego Centrum Informacji Turystycznej "Szmaragdowe" (mapka dojściowa w regulaminie). Trasa rozstawiona jest na terenie leśnym – ograniczona ulicami bez ich przekraczania. Zbiórka o godzinie 10:50. Odprawa uczestników godz. 11:00. Przewidywany, maksymalny limit czasu: TP i TR 60 minut, TS- 40 minut.

W imprezie można będzie wystartować w następujących kategoriach:
TP – szkoły podstawowe, klasy 2-5. Starty w zespołach 2-3 osobowych
TM – szkoły podstawowe klasy 6-8, gimnazja do ich wygaszenia, klasy 1-3. Starty w zespołach 1-2 osobowych.
TJ – kategoria szkół średnich (licea, technika, szkoły zawodowe) maksymalny wiek uczestnika 20 lat. Starty w zespołach 1-2 osobowych.
TO – kategoria OPEN dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych. Prowadzona jest klasyfikacja indywidualna Pucharu Wikinga. Starty w zespołach 1-2 osobowych.
TR – kategoria rodzinna. W tej kategorii startują rodziny. Rodzina to minimum jeden rodzić + 1 dziecko do 15 roku życia włącznie. Zespół może składać się z najbliższej rodziny (dzieci, rodzice, dziadkowie), bez ograniczeń ilościowych.
PK – kategoria poza klasyfikacją. W tej kategorii klasyfikowane są zespoły niespełniające wymogów ilościowych w powyższych kategoriach, grupy szkoleniowe, startujące z opiekunem lub instruktorem, osoby chcące treningowo przebiec trasę lub po prostu zobaczyć o co chodzi w tym InO a nie chcą być klasyfikowane

NA IMPREZĘ OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZAWARTE SĄ W REGULAMINIE.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz