Sedina Horse Show 2017- wydarzenie dla fanów jeździectwa

Sedina Horse Show na stałe wpisała się w kalendarz jeździecki i stała się imprezą cykliczną. W pierwszy weekend lipca tj. 1-2.07.2017r. odbędzie się trzecia edycja tego jeździeckiego wydarzenia. Dwudniowe zawody w skokach przez przeszkody przeplatać się będą z różnorodnymi pokazami oraz konkursami dla publiczności. Formuła zawodów w skokach przez przeszkody będzie podobna do lat ubiegłych, jednak odnośnie pozostałej części wydarzenia organizator Fundacja Sedina HS przewiduje kilka nowości! Czy to będzie występ kogoś sławnego? Czy może konkurs z atrakcyjnymi nagrodami? Przyjedź na stadion przy ul. Bandurskiego 35 w dniach 1-2 lipca i przekonaj się sam!

Sedina Horse Show jest ciekawym połączeniem sportu, rozrywki i edukacji. Widowisko będzie trwać dwa dni, w ramach których odbędą się dwudniowe regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Organizator przygotował wiele atrakcyjnych konkursów zarówno dla widzów jak i dla zawodników. W zawodach wystąpią zawodnicy, amatorzy oraz biznesmeni. W drugim dniu konkursu w najwyższej klasie zawodnicy walczyć będą o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

Widzowie będą mogli również zobaczyć inne niż skoki możliwości użytkowania koni.Z pewnością atrakcją będzie również pokaz dyscypliny jeździeckiej ujeżdżenie. Przewiduję się również pokazy Szczecińskiej Policji Konnej, która zademonstruje umiejętności koni w zakresie ochrony ludzi.
Na terenie imprezy każda rodzina z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a wszystko po to by promować jeździectwo wśród mieszkańców Szczecina. 

1-2.07.2017, stadion przy ulicy Bandurskiego 35 w Szczecinie, wstęp wolny

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na: