Spotkajmy się Pod Platanami

Ponownie w czerwcu teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – Pozarządowo! W jego granicach zamieszkają pełne pasji i energii do działania szczecińskie organizacje pozarządowe, które na co dzień zmieniają rzeczywistość wokół nas. Nie zabraknie konkursów, pokazów, muzyki i dobrego humoru!

Już od szesnastu lat, każdego roku  organizacje pozarządowe spotykają się w samym sercu miasta, by udowodnić, że Szczecin to nie tylko płynnie działający organizm, połączony siecią ulic, placów, miejsc pracy i instytucji. Miasto to przede wszystkim ludzie – realizujący swoje pasje i marzenia, zmieniający bliższe i dalsze otoczenie, angażujący się w działania społeczno-artystyczne oraz potrafiący powiedzieć głośno NIE, kiedy trzeba reagować na niesprawiedliwe czy niesprzyjające mieszkańcom działania.

To właśnie oni czekają na to by Was poznać i podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, a przede wszystkim pozytywną energią, którą czerpią z aktywnego działania każdego dnia. Zapraszamy wszystkich Szczecinian oraz gości naszego miasta na Jasne  Błonia na Wielki Piknik Pasji czyli  XVI Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się w niedzielę 18 czerwca  2017 r., w godz. 11:00 – 18:00.

Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami" odbędzie się już po raz piętnasty i jest wielkim świętem III sektora, organizowanym przez NGO-sy dla wszystkich mieszkańców i gości naszego miasta. Jest to wyjątkowa okazja do wzajemnego poznania się i  zaprezentowania ponad 150 organizacji pozarządowych.

Na wypełnionym po brzegi trawniku Jasnych Błoni mieszkańcy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach twórczych, sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach sportowych oraz tych, dotyczących bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Na deskach Amfiteatru im. III Sektora przedstawiciele NGO pokażą swoją miłość do występów scenicznych, a w Zaułku Artystów pasję tworzenia. Cień pięknych platanów stanowić będzie idealną scenerię do spotkań i rozmów z mieszkańcami na temat działalności organizacji pozarządowych. Wszystko to, by pokazać, jak wiele można zrobić wspólnie – wystarczy dołączyć do III sektora!

 


CO: XVI Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI
GDZIE: Jasne Błonia, Szczecin
KIEDY: niedziela, 18 czerwca  w godz. 11:00 – 18:00

 

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Szczecińskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3, INKU Szczeciński Inkubator Kultury

Biuro Organizacyjne Imprezy:
budynek INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury,
al. Wojska Polskiego 90 (1 piętro)
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek, w godz. 10:00 – 16:00

Więcej:

www.platany.szczecin.pl

www.platany.org

www.facebook.com/platanyszczecin/


Do zobaczenia w POZARZĄDOWIE!

#Platany2017

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz