Spotkanie z fanami i oficjalne ważenie przed wielkim rewanżem

W najbliższą sobotę, 25 lutego 2017 odbędzie się wielki bokserska walka Krzysztofa Zimnocha z Mikiem Mollo. Nasz rodak, po ubiegłorocznej porażce, będzie chciał się zrewanżować. Na gali w Szczecinie dojdzie także do czterech innych interesujących pojedynków – niepokonany Kamil Szeremeta zmierzy się z Argentyńczykiem Jose Antonio Villalobosem, Michał Syrowatka skrzyżuje rękawice z Filipińczykiem Elmo Trayą, Tomasz Król zmierzy się z Kamilem Młodzińskim, a rywalem Pawła Stępnia będzie Artem Redko.

Zanim jednak dojdzie do walki głównych pięściarzy, organizatorzy zapraszają w czwartek 23 lutego do C.H. Galaxy na otwartą dla kibiców konferencję prasową z udziałem głównych aktorów sobotniego przedstawienia tj. Krzysztofa Zimnocha, Mika Mollo, Michała Syrowatk i Kamila Szeremety. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30 a po jego zakończeniu, pięściarze spotkają się z fanami.

Z kolei dzień później, w piątek 24 lutego o godz. 15:30, również w Galaxy odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników.


Gala Szczecin Boxing Night odbędzie się w sobotę 25 lutego 2017 o godz. 19:30 w hali Azoty Arena. Bilety na to wydarzenie w cenie od 20 zł do 1200 zł można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl oraz sieci sklepów Empik.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz