SPR Pogoń chce podtrzymać zwycięską passę z Ruchem Chorzów

W sobotę (28.10) podopieczne duetu trenerskiego Struzik i Kalwa, podejmować będą beniaminka Superligi- KPR Ruch Chorzów. Warto wspomnieć, że drużyna z Górnego Śląska jest jedną z najbardziej utytułowanych ekip w rozgrywkach, na swoim koncie mają 9 tytułów Mistrza Polski i 5 Pucharów Polski.

Ciekawostką jest, że obecna zawodniczka granatowo-bordowych, Oktawia Płomińska w poprzednim sezonie reprezentowała barwy „Niebieskich”. Aktualnie zespół z Chorzowa zajmuje 9. miejsce w tabeli PGNiG Superligi. SPR Pogoń Szczecin uplasowała się na 6. pozycji.

Organizatorzy przewidują dużą liczbę atrakcji w czasie meczu: emocje sportowe na najwyższym poziomie, piękne zawodniczki w nowych strojach, słodki poczęstunek dla każdego #Pogon70, fotobudka oraz darmowe zdjęcia z MatiBudka – Fotobudka ,malowanie twarzy dla najmłodszych, akcesoria kibica: klaskacze oraz dmuchane pałki #SzczecinKibicuje, zakładki do książek oraz karty zawodniczek, konkursy i zabawy w przerwie spotkania, wspaniała oprawa i atmosfera na trybunach, wspólne zdjęcia na koniec meczu.

Sobota (28.10), godz. 16:00, hala przy ul. Twardowskiego 12b, bilety w cenie 6 zł ulgowy, 12 zł normalny. Kasa biletowa czynna od 15:00,

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na: