Strefa dla dzieci podczas festiwalu Wooded City

Wooded City Szczecin 2018 to nie tylko muzyka! To przede wszystkim atrakcje dla całych rodzin od wczesnych godzin popołudniowych! Zapraszamy do strefy Wooded Kids, która będzie usytuowana 23 czerwca w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu, przy ul. Tadeusza Apolinarego Wendy!

W planie przewidziano:

  • zajęcia jogi dla dzieci, w dwóch grupach wiekowych- dzieci młodsze i starsze, prowadzone przez instruktorkę Anię Masalę z Namaste Joga
  • warsztaty plastyczne – niezapomniana lekcja kreatywności i szaleństwa wyobraźni. Marta Madej, która tworzy z papieru prawdziwe dzieła sztuki zabierze dzieci w świat stworzony z papieru, kartonów, nauczy technik obchodzenia się z różnymi materiami plastyczny- mi i pokaże jak można recyklingować przedmioty i dawać im „nowe życie”
  • warsztaty muzyczne – zmysły słuchu i wyobraźni muzycznej rozbudzi u dzieci Tomek Tomaszewski i animatorzy, którzy przygotowują dla dzieci blok warsztatów muzyczno- dźwiękowych. To będzie prawdziwa uczta muzyczna jak przystało na małych uczestników WOODED city! W programie warsztatów m.in.: opowieść o tym czym jest muzyka elektroniczna, jak powstaje, rodzaje instrumentów, sampling, własnoręczne sprawdzanie instrumentów, wspólne jam session na przygotowanych instrumentach, zabawa w sampling i przetwarzanie głosów.
  • warsztaty z produkcji muzyki – w tajniki podstaw tworzenia muzyki za pomocą różnego rodzaju syntezatorów wprowadzi uczestników artystka występująca na festiwalu – An On Bast!

Do strefy Wooded Kids organizatorzy zapraszają dzieci od 0 do 12 lat wraz z opiekunami. Wstęp do strefy gwarantuje nabycie cegiełki na rzecz psiaków i kotów ze szczecińskiego schroniska!

Przez cały czas trwania strefy dla najmłodszych i najmniejszych uczestników (0-2 lata) i ich opiekunów będzie otwarta przestrzeń chilloutu i zabaw rozbudzających zmysły, prowadzona przez dwoje animatorów.

Więcej o samym festiwalu Wooded City, kto zagra i biletach przeczytacie w osobnym artykule.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz