Szansa dla SPR Pogoni Szczecin na przełamanie

Ostatnie 5. kolejek dla zespołu szczypiornistek ze Szczecina są wyjątkowo słabe, wszystkie mecze zostały przegrane, jeden po rzutach karnych. W najbliższą sobotę (19.01) o godz. 16:00 szczecinianki będą miały szansę na zdobycie cennych punktów, bo jak zapowiadają one same oraz sztab szkoleniowy, chcą dogonić czołówkę tabeli i powalczyć o medale Mistrzostw Polski.

W 13. kolejce PGNiG Superligi kobiet szczecinianki grały na wyjeździe z Metraco Zagłębiem Lubin, pomimo lepszej gry w drugiej połowie nie udało im się dogonić liderek tabeli. Ostatecznie SPR Pogoń przegrała 26:32.

Sobotnie przeciwniczki, KPR Jelenia Góra wygrała przed własną publicznością z Koroną Handball Kielce 31:28.

Aktualnie szczypiornistki z Grodu Gryfa zajmują 5. lokatę w tabeli z dorobkiem 19. punktów. Zawodniczki z województwa dolnośląskiego są na 8. miejscu z 12. punktami.

Czy SPR Pogoń Szczecin przełamie bessę? Czy zdobędą ważne punkty w walce o jak najlepszą lokatę na koniec sezonu? Przyjdźcie w sobotę (19.01) na halę przy ul. Twardowskiego 12b, pierwszy gwizdek już o godz. 16:00. Bilety do nabycia na godzinę przed spotkaniem oraz w wielu punktach sprzedaży

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz