Targ Rybny na Zamku

Już od środy 8 czerwca 2016 r. zapraszamy na Targ Rybny na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Będzie to okazja aby spróbować ryb i przetworów rybnych, poznać tajniki branży rybołówstwa oraz wziąć udział w licznych zabawach i konkursach.

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, podczas Targu Rybnego, zaprasza do odwiedzenia stoiska promującego Program Operacyjny „Rybactwo i Morze”. W ramach stoiska finansowanego z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego polecamy bogaty program sceniczny, strefę zabaw dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami, degustację ryb i wiele innych atrakcji.

Na terenie małego dziecińca zamkowego odbywać się będą animacje dla dzieci i dorosłych prowadzone przez szczudlarza, magika i klauna. Artyści zapewnią odwiedzającym moc atrakcji w klimacie marynistycznym oraz konkursy z nagrodami. Dla dzieci przygotujemy malowanie buziek, bańki mydlane, wspólne tworzenie mega plakatu, a także ściankę do zdjęć z podwodnym światem ryb. Przez trzy dni Targu Rybnego odbywać się będzie kulinarne show. Dwóch kucharzy prezentować będzie ciekawostki dotyczące przyrządzania ryb, przygotowywać dania oraz serwować je odwiedzającym.

Targ Rybny funkcjonować będzie w następujących godzinach: środa, czwartek godz. 10:00-19:00, piątek godz. 10:00-17:00.

 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz