Umek dołącza do gwiazd Electric Union Festival

Po ogłoszeniu przed kilkoma tygodniami przez organizatorów pierwszej zagranicznej gwiazdy Electric Union Festival, którą został włoski DJ i producent Mauro Picotto, stało się jasne, że będzie to impreza naprawdę wyjątkowa jakiej do tej pory w Szczecinie nie było. W miarę jedzenia rósł też apetyt na poznanie kolejnych gwiazd, którzy w listopadzie wystapią w Szczecinie. Fani klubowych dźwięków nie mieli jednak większych problemów z odgadnięciem kto będzie kolejnym headlinerem Electric Union, gdyż ów artysta zdążył się tym faktem podzielić na Facebooku. Teraz informacja ta została oficjalnie podana do publicznej wiadomości i w ten sporób słoweński DJ i producent Umek, dołącza do składu szczecińskiej imprezy.

O artyście słów kilka…

DJ i producent z ponad 20-letnim doświadczeniem. Grał wszędzie – od ciemnych podziemnych klubów w Berlinie do błyszczących od kosztowności klubów EDC w Las Vegas. I tak spędza czas w samolocie około 100 razy w roku, odwiedzając niemal wszystkie kontynenty każdego roku. On tworzy muzykę podczas lotu! Gdy ląduje, wysyła tę samą muzykę do takich wytwórni jak Toolroom Spinnin , Great Stuff, Intec oraz do własnej wytwórni 1605. Czasami lubi się chwalić swoimi utworami lub tymi, które są produkowane przez jego kolegów z 1605, podczas niezwykle popularnej cotygodniowej audycji radiowej.

UMEK (Uros Umek) urodzony w 1976 roku w Ljublianie dj i producent . Granie rozpoczął w Słowenii w 1993 roku będąc jednym z pionierów muzyki techno w swoim kraju i jednym z pionierów miksowania z winyla. Jako jeden z nielicznych używał do grania tylko czarnych krążków, a nie zwykłych plastikowych płyt CD. Wraz z grupą przyjaciół zaczął organizować imprezy, które promowały muzyke techno. Robił to na tyle skutecznie, że techno stało się w Słowenii wyjątkowo popularne, a sam Umek postacią legendarną. Równie udane są działania Umek'a jako twórcy. Z pod jego skrzydeł wyszedł znany wszystkom dobrze label Consumer Recreation, dla którego wydaje własną muzykę, nagrywa również dla takich wytwórni jak: Tortuted, Planet Rhythm, Primate, Jeriho, Missile i jeszcze wiele innych. Muzyka, którą tworzy to najczęściej czyste techno, czasami funkowe, tech-house oraz electro. Wraz z upływem czasu wydawał rozmaite płyty, które stawały się coraz większymi hitami. Niektóre jego utwory nie raz stawały się numerami jeden, pośród dj'ów grających muzykę techno. Zdobył już popularność niemal na całym świecie, jest zapraszany na wszelkie imprezy, gdzie potrafi pokazać swoje umiejętności obsługi konsolety.

Przypominamy, że Electric Union Festival odbędzie się 21 listopada w hali Azory Arena w Szczecinie. Bilety na to wydarzenie można już kupować online a ich ceny wyglądają następująco: I pula – 69 zł (do wyczerpania), II pula, 79 zł (do wyczerpania), 89 zł w dniu imprezy, bilet VIP: 149 zł (ilość ograniczona).

Więcej informacji o imprezie na stronie www.electricunion.eu oraz naszej stronie wydarzenia.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na: