W Walentynki zakochaj się w Pogoni Szczecin

Dzień przed inauguracyjnym spotkaniem piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin, a Koroną Kielce w hali Azoty Arena odbędzie się prezentacja "trawiastych" Portowców. To doskonała okazja, by spotkać się z drużyną jeszcze przed wiosennym startem ligi!

Co każdy kibic Pogoni Szczecin powinien zapamiętać, by trafić na przedrundową prezentację drużyny? Liczbę „14”! Właśnie 14 lutego, o godzinie 14.00, futsalowa Pogoń ’04 Szczecin zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska. Meczowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a największą z nich będzie niewątpliwie prezentacja ekstraklasowych piłkarzy Pogoni Szczecin!

Dla fanów, którzy 14 lutego zjawią się w hali Azoty Arena, czekać będą liczna niespodzianki. Jakie? O wszystkich dziś powiedzieć nie możemy, ale już teraz warto wspomnieć, że tego dnia w kierunku trybun poleci kilkadziesiąt piłek z autografami! Każdy z piłkarzy oraz trenerów, a także wszyscy z szerokiego sztabu pierwszej drużyny wyekspediują w kierunku fanów podpisane futbolówki.

To nie wszystko! Tego dnia premierę będzie miał najnowszy plakat Pogoni Szczecin, z fotografią Portowców wykonaną podczas sesji zdjęciowej w Turcji. Każdy kibic będzie mógł otrzymać poster, a część plakatów będzie wcześniej podpisana przez zawodników.

Chcesz zobaczyć ekstraklasową Pogoń Szczecin w pełnej okazałości oraz obejrzeć pasjonujący mecz Futsal Ekstraklasy pomiędzy Pogonią '04 Szczecin, a Gwiazdą Ruda Śląska? Nie zastanawiaj się i przyjdź do hali Azoty Arena. To idealny dzień, by zakochać się w Pogoni Szczecin!

Tu kupisz bilet: Pogoń `04 Szczecin – Gwiazda Ruda Śląska

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz