Walentynkowe starcie Wilków Morskich z Polfarmexem Kutno

Już 14 lutego o godzinie 18:00 w Azoty Arenie rozpocznie się ligowy bój pomiędzy King Wilkami Morskimi Szczecin, a Polfarmeksem Kutno.

Obie ekipy wygrały swoje ostatnie mecze. Podopieczni trenera Marka Łukomskiego zwyciężyli w Sopocie, a zawodnicy trenera Jarosława Krysiewicza wygrali przed własną publiką ze Śląskiem Wrocław.

W meczu z pierwszej rundy, minimalnie lepsi okazali się reprezentanci kutnowskiej ekipy, ale do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Szczecinianie mieli nawet piłkę na zwycięstwo, ale nie wykorzystał jej Frank Gaines.

W Szczecinie zespół King Wilków Morskich będzie chciał rewanżu, za wydarzenia z Kutna. Ponadto podopieczni trenera Marka Łukomskiego zajmują 8. w ligowej tabeli i pokonując wyżej notowany Polfarmex będą chcieli tę lokatę utrzymać.

Walka o fazę play-off trwa w najlepsze. Decydujący moment sezonu właśnie się rozpoczyna. W walentynki nie może Cię zabraknąć na trybunach Azoty Areny. Standardowo już czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Z meczu możesz wyjść bogatszy o 2000 złotych, a to tylko jedna z niespodzianek, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Na mecz zabierz swoją drugą połówkę, a dzień zakochanych spędzicie w towarzystwie największych sportowych i koszykarskich emocji w Szczecinie.

KUP BILETY NA MECZ KING WILKI MORSKIE SZCZECIN – POLFARMEX KUTNO!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz