Wooded – pakiet niezbędnych informacji

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza edycja jednodniowego festiwalu Wooded City. Już 23 czerwca na szczecińskiej Łasztowni usłyszymy czołówkę polskiej i zagranicznej sceny klubowej. Do stolicy województwa zachodniopomorskiego przyjadą m.in. The Dumplings (w poszerzonym składzie i z próbką premierowego materiału), uwielbiane przez polską publikę WhoMadeWho, czy gwiazdy berlińskiej sceny elektronicznej jak Answer Code Request, Ryan Elliott i Margaret Dygas. Nie zabraknie też silnej lokalnej reprezentacji na czele ze stojącym za organizacją festiwalu duetem Catz 'N Dogz!
 
 
 
Impreza wystartuje 23 czerwca już o godzinie 12:00. Wtedy to ruszy strefa Wooded Kids, na której to dzieci w wieku 0-12 będą mogły pod opieką animatorów wziąć udział m.in. w warsztatach plastycznych, muzycznych czy zajęciach z jogi. Wstęp do strefy gwarantuje nabycie cegiełki na rzecz psiaków i kotów ze szczecińskiego schroniska!                     
 
Od 14:00 ruszy darmowa scena na plaży na Wyspie Grodzkiej gdzie zaprezentuje się lokalna scena dj'ska na czele z Floating Groove, zespołem MamJazza czy wyróżnionymi w konkursie organizowanym przez Wooded i portal Muno.pl – Sound Sailors.
 
Główne sceny wystartują o 18:00. Wstęp na teren festiwalu będzie możliwy od godziny 16:50. Na miejscu na festiwalowiczów czekać będą bary z napojami przygotowanymi na bazie własnych receptur, a także food trucki z jedzeniem (również wege!). Napoje na festiwalu będzie można kupić za pomocą kuponów, na które wcześniej wymienić trzeba gotówkę w punkcie do tego przeznaczonym, za jedzenie za to obowiązywać będzie jedynie płatność gotówką. Dla zmęczonych całodniowymi muzycznymi doświadczeniami powstanie również strefa chillout.
Cały czas dostępne są bilety na imprezę. Ograniczona pula będzie również do kupienia przy wejściu na festiwal. Bilety jednoosobowe kosztują 139 pln, bilety grupowe (dla 4 osób) w cenie 473 PLN. Osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia, za okazaniem dowodu osobistego, wchodzą na festiwal za darmo!
 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz