11. Festiwal Komedii SZPAK 2017: Konkurs STAND-UP

Kiedy:
1 Grudzień 2017@18:00 – 21:00
2017-12-01T18:00:00+01:00
2017-12-01T21:00:00+01:00
Gdzie:
DK Słowianin
Józefa Korzeniowskiego 7
70-211 Szczecin
Polska
Koszty:
25 zł - 35 zł
11. Festiwal Komedii SZPAK 2017: Konkurs STAND-UP @ DK Słowianin | Szczecin | Województwo zachodniopomorskie | Polska

Tym razem w konkursie zmierzy się ośmiu stand-up’erów, którzy zaprezentują fragmenty swoich najlepszych programów. To publiczność zdecyduje, kto stanie na podium. Na tej imprezie nie może zabraknąć fanów ostrego humoru! Gwiazdą wieczoru będzie Patryk Czebańczuk, zwycięzca 10. SZPAKA.

Prowadzenie: Grzegorz Dolniak


Paulina Potocka
Bliski jej jest Wschód. Wschód Polski, oczywiście. Spokój, opanowanie, cisza, szyszki. Poruszane przez nią tematy pachną puszczą i żubrem. Jest białostocką duchową córką Andrzeja Poniedzielskiego – to taki delikatny sposób na to, by powiedzieć jej, że nie porywa dynamizmem. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.


Juliusz Sipika
Dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata. Trzykrotnie brał udział w finale impro stand-upu w Szarej Eminencji x Ursynów.


Mieszko Minkiewicz
Stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie, bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas. Na scenie od 2007 roku, od 2015 występuje też solo. Aktor kabaretu Inaczej i grupy improwizacyjnej ŻBIK. Jako członek tych składów zdobywca ponad 50 nagród na festiwalach w całej Polsce. Występował na antenie TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central.


Mateusz Socha
Młody, dobrze zapowiadający się komediant z Żagania. Bardzo szybko wskoczył na wysoki poziom i gna do przodu. Jest odważny i mocny jak zespół The Beatles, tylko, że zupełnie inny. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji, a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up festiwal 2016, Zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016


Adam Van Bendler
Adam Van Bendler to komik i twórca internetowych teledysków, m.in. „Moja bryka” oraz „Nie zadzieraj z byłym”, który został nominowany do konkursu Yach Film 2014 za najlepszą kreację aktorską. Komik z Trójmiasta, który miał studiować Prawo i Administrację, ale szybko zorientował się, że to nie jego bajka. Dziś rozbawia publiczność jako dojrzały stand-uper i twórca śmiesznych klipów, które podbijają internet.


Tomek Kołecki
Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku świetnie daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych, jak „Tylko dla dorosłych” TVP2, „Comedy Club” Comedy Central czy „Kuba Wojewódzki” TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.


Cezary Kaźmierski

Bezkompromisowy stand-uper, który w swoich występach nie przechodzi obojętnie obok ludzkiej głupoty i nie zostawia na niej suchej nitki. Bawi obserwacjami świata przepuszczonymi przez filtr umysłu człowieka sfrustrowanego właśnie tym światem. Ale bez przesady, nie ma się czym przejmować i tak wszyscy umrzemy…


Tomek Kwiatkowski
Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko, co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów.


Patryk Czebańczuk – gwiazda wieczoru

Patryk Czebańczuk – wzorem pewnego słynnego kota z miasta Łodzi pochodzi. Jak twierdzą dobrze poinformowani – jest to jednostka obdarzona niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Charyzmatyczny, pewny siebie, nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu. Jedni go kochają za to, że jest dobrym komikiem, drudzy go nienawidzą za to, że jest dobrym komikiem. Zawsze stara się skłonić widza do myślenia! Głosami publiczności zwycięzca konkursu stand-up 10. edycji SZPAKA w roku 2016.

Zobacz wszystkie wydarzenia w ramach 11. Festiwalu Komedii SZPAK.