Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź @Police

Chemik Police pokonał GROT Budowlanych Łódź i został pierwszym finalistą Ligi Siatkówki Kobiet. Kilka dni wcześniej Budowlani zanotowali przekonujące zwycięstwo i doprowadzili do remisu w półfinałowej rywalizacji. Mecz rozstrzygający był pełen emocji i długich wymian. Na 10-minutową przerwę siatkarki schodziły z wynikiem 1:1. Po powrocie na parkiet rządził już tylko Chemik. Policzanki poprawiły przyjęcie, dużo więcej punktów zdobywały środkowe. MVP uznano Stefanę Veljković. Serbka zapisała na swoim koncie 16 punktów przy 70-procentowej skuteczności w ataku. W barwach Budowlanych dwoiła i troiła się Kaja Grobelna. Belgijka zdobyła aż 24 oczka. Chemik jako pierwszy zespół zameldował się w finale LSK.

Czwartek (26.04), godz. 20:30, hala Zespoły Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, Siedlecka 6e, bilety do nabycia za pośrednictwem abilet.pl oraz w kasach przed meczem