Zapowiedź meczu Chemika z beniaminkiem z Torunia

W dwudziestej pierwszej kolejce ORLEN Ligi Chemik Police podejmie Giacomini Budowlanych Toruń. Początek spotkania w sobotę (18.02.) o godzinie 17 w Azoty Arenie. 

Beniaminek z Torunia od ORLEN Ligi dostał dość chłodne powitanie. Po dwudziestu kolejkach zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Przegrał 14 z 20 rozegranych spotkań. Do Chemika traci 36 oczek. 

W 2017 roku radzi sobie jednak nieco lepiej, ponieważ zanotował już trzy zwycięstwa (z BKS, Sopotem i Muszyną). 

W ostatniej kolejce torunianki sprawiły nie lada niespodziankę. We własnej hali rozprawiły się z Muszynianką 3:0, kontrolując wydarzenia boiskowe w każdym z setów. Mistrzynie Polski z kolei na wyjeździe pokonały Bielsko 3:1. 

Chemik jest w trakcie bardzo wyczerpującego okresu, w którym większość czasu spędza w środkach lokomocji. W przeciągu miesiąca pokonał blisko 7 tysięcy kilometrów (więcej w tym temacie TUTAJ). 

Mecz z Budowlanymi będzie ostatnim sprawdzianem przed Ligą Mistrzyń. 3 dni po nim Chemik w Azoty Arenie podejmie Telekom Baku. Bilety na to spotkanie można kupić TUTAJ

Najlepiej punktującą zawodniczką Budowlanych jest Rebbeca Pavan. Atakująca w dwudziestu kolejkach zdobyła 293 oczka, co daje jej piąte miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących ekstraklasy. 

Początek sobotniego starcia o godzinie 17 w Azoty Arenie. 

Występy taneczne zaprezentuje Replay Dance Studio, czyli szkoła Michała Pawłowskiego, instruktora new age i hip-hopu. 

Rozstawiona zostanie Przedszkoliada, aktywna strefa zabaw dla dzieci. Stoisko przygotuje również IT Serwis, gdzie każdy może spróbować swoich sił na konsolach Xbox.

Możliwość zabawy w laser tag umożliwi Dragon Events.

W trakcie przerw między setami przewidziane są konkursy. Do wygrania m.in. walizka Chemika, podobna do tej, której używają nasze zawodniczki. 

Dla kibiców z Polic podstawimy darmowy autobus, który ruszy o godzinie 16:00 z przystanku Police Rynek. Następnie przejedzie przez Police Osiedle Chemik (przystanek w kierunku Siedlic), Siedlice i Pilchowo. Kurs powrotny 20 minut po zakończeniu meczu.

Wciąż można kupić wejściówki na spotkanie Chemik Police – Giacomini Budowlani Toruń. Bilety dostępne są w internecie (TUTAJ), punktach sprzedaży lub w kasach Azoty Areny w dniu meczu od godziny 15.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz