Roman Czejarek po raz drugi odkrywa Sekrety Szczecina

Znany wielu osobom z anteny radiowej Jedynki oraz Lata z Radiem Roman Czejarek prywatnie jest też wielkim pasjonatą historii Szczecina, z którego pochodzi oraz właścicielem pokaźnej kolekcji starych pocztówek dawnego Stettina. Jest rónież autorem wielu publikacji poświęconych temu miastu i jego historii. W zwszłym roku nakładem wydawnictwa Księży Młyn została wyda książka "Sekrety Szczecina" zawierająca wiele cennych, często zaskakujących i nieznanych opowieści związanych z przeszłością grodu gryfa. Książka ta szybko stała się bestsellerem a jej sukces może niebawem pobić, wydana niedawno, druga część Sekretów. Z tej właśnie okazji zaplanowano spotkanie autorskie z Romanem Czejarkiem, promujące "Sekrety Szczecina" część 2.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia o godz. 15 w Media Markt przy ul. Mieszka I. Będzie to znakomita okazja do zdobycia autografu, pamiątkowej fotki i przede wszystkim do rozmowy o historii Szczecina i jego tajemnicach.

Tego samego dnia, o godz. 18 w Klubie Delta – filii Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie, przy ul. Racławickiej 10, odbędzie się kolejne spotkanie z Romanem Czejarkiem, tym razem poświęcone prawobrzeżnej historii miasta czyli Altdamm (Dąbie), Hokendorf (Klęskowo), Podejuch (Podjuchy), Augustwalde (Wielgowo), Finkenwalde (Zdroje), Buchheide (Zaborsko). Bądą książki, będzie wystawa a przede wszystkim będzie ciekawa rozmowa, do której serdecznie zachęcamy.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz