Świętuj Dzień Kobiet na biegowo

5 marca 2017 r. po raz ósmy spotykamy się na szczecińskich Jasnych Błoniach, by uczcić Dzień Kobiet na biegowo. Obecność obowiązkowa!

Bieg ma nową nazwę – ALKALĘ zastąpiło SANPROBI, ale to wciąż ten sam, wierny nam partner (Sanprobi Active&Sport ), ten sam  organizator i ten sam, jedyny, niepowtarzalny Bieg Kobiet!

W poprzednich edycjach zaliczyliśmy na trasie śnieg, deszcz, a nawet ulewę, zdarzyło się też piękne wiosenne słońce. Co tym razem czeka Panie na starcie? To się okaże 🙂 Jedno jest pewne, atmosfera tego biegu jest niepowtarzalna i warto doświadczyć jej osobiście. Czy są tu Panie, które jeszcze nie biegły z nami?

Do przebiegnięcia lub przejścia z kijkami jest 5-kilometrowa trasa, taka sama jak w poprzedniej edycji, czyli dwie pętle prowadzące głównie alejkami parku Kasprowicza. Start i meta na Jasnych Błoniach.

SANPROBI Bieg Kobiet jest szczególny również dlatego, że żadna z jego uczestniczek nigdy nie przybiega na metę jako ostatnia. Organizatorzy gwarantują to co roku i dotrzymują słowa! Jak to możliwe? Przekonacie się już 5 marca 🙂 Na wszystkie Panie, które ukończą bieg, czekają na mecie zasłużone medale i gratulacje.
Dla uczestniczek mamy też oczywiście niespodzianki – ale na razie niech pozostaną niespodziankami.

Zaproście swoje mamy, ciocie, babcie, córki, zmobilizujcie wnuczki i przyjaciółki – pobiegnijcie razem! Panów zapraszamy do kibicowania.

Opłata startowa: do 14.11.2016 – 40 zł, potem: 50 zł (do 1.01.2017) i 60 zł (do 26.02.2017).

Nie zwlekajcie, bo miejsca w tym biegu rozchodzą się jak świeże bułeczki 🙂

SANPRROBI Bieg Kobiet
5.03.2017 r. – start i meta: Jasne Błonia, Szczecin
godz. 11.00 – 5 km nordic walking,
godz. 12.00 – 5 km bieg

Zapisy, regulamin biegu i informacje: www.sanprobi-active.pl
Organizator: Ruchowa Akademia Zdrowia, RAZ EVENT

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz