Wicemistrz Polski kontra aktualne liderki Superligi

Po środowym (26.04) derbowym meczu szczecinianki wracały z podniesionymi głowami i ogromną radością na twarzach. Wszystko to z powodu wygranego meczu derbowego na wyjeździe z Energą AZS Koszalin 16:30. W trakcie spotkania  zadziałało wszystko, dobra obrona, bezbłędne skrzydła oraz fenomenalna postawa Adrianny Płaczek w bramce. 

Granatowo-bordowe po tej wygranej umocniły swoją pozycję na 5. miejscu w grupie mistrzowskiej. Już w sobotę (29.04) o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Twardowskiego 12b szczecinianki podejmą aktualne liderki tabeli, Vistal Gdynię. Drużyna pod wodzą Adriana Struzika i Łukasza Kalwy podbudowana historycznym zwycięstwem, pierwszą wygraną w Koszalinie, jest głodna kolejnych zwycięstw. Czy zawodniczki Pogoni Baltica pójdą za ciosem i postawią się gdyniankom? Czy może liderki będą chciały wydrzeć zwycięstwo Wicemistrzyniom Polski? Jedno jest pewne, to nie będzie łatwy mecz, to nie będzie spacerek. I właśnie to czyni ten i kolejne mecze rundy rewanżowej znakomitym kąskiem dla fanów szczypiorniaka!

Sobota (29.04), godzina 16:00, hala przy ul. Twardowskiego 12b, bilety do nabycia przed meczem w kasie, cena 6zł ulgowy/12zł normalny

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz