Kajakowy Eko Patrol #3 – Wyspa Dębina i okolice

Po Wyspie Grodzkiej, Szczecińskiej Wenecji i Wyspie Akademickiej przyszedł czas na sprzątanie tym razem Odry na północy Szczecina. Nasz Kajakowy Eko Patrol za cel obierze tym razem Wyspę Dębina i okolice.

W Kajakowym Eko Patrolu będzie mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która będzie chciała aktywnie włączyć się w akcję. Wystarczy pozytywna dawka energii i odrobina uśmiechu. Sprawność fizyczna też się przyda, ponieważ po większość śmieci trzeba będzie wyjść na często kamienisty brzeg, gdzie wyrzuca je woda lub ludzie. O resztę zadba Stowarzyszenie Wywrotka, które zapewni kajaki, worki, rękawice oraz dobrą atmosferę.

Drugi Kajakowy Eko Patrol odbędzie się w niedzielę 15. września 2019 r. Tym razem startujemy z Golęcina, z ul. Grobla o godz. 10:00, skąd kajaki wyruszą na sprzątanie Wyspy Dębina i najbliższej okolicy. Na koniec sprzątania odbędzie się wspólne grillowanie w jednym z zakątków wodnych, wśród pięknych okoliczności przyrody. Z tego względu planowany powrót będzie ok godz. 16.

Osoby chętne do wzięcia udziału w tym terminie Eko Patrolu proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/2ZB5tE8.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegółowe informacje publikowane będą przez Stowarzyszenie Wywrotka na swoim profilu na Facebooku.

Regulamin Kajakowego Eko Patrolu: http://bit.ly/33tWfIY

Partnerem akcji jest REMONDIS Szczecin Sp. z o.o., która zapewnia bezpłatny odbiór zebranych odpadów.

Organizacja Kajakowego Eko Patrolu jest możliwa dzięki dofinansowaniu firmy Carlsberg Polska, właściciela min. Browaru Bosman, w ramach Programu InicjaTyWy.