Mariusz Lubomski z zespołem – Tennis Music & Art Festival

Kiedy:
13 Wrzesień 2019@19:00 – 21:00
2019-09-13T19:00:00+02:00
2019-09-13T21:00:00+02:00
Gdzie:
Szczecin
Koszty:
60 zł w przedsprzedaży, 80 zł w dniu koncertu
Mariusz Lubomski z zespołem - Tennis Music & Art Festival @ Szczecin

Tennis Music & Art Festival to od lat nieodłączny element turnieju Pekao Szczecin Open. Przez ponad dwie dekady wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do tego, że w ciągu dnia można pasjonować się tenisowymi popisami zawodowców, a wieczorami przenieść się w świat wspaniałej muzyki. W tym roku dla wszystkich fanów dobrego brzmienia organizatorzy przygotowali jeszcze ciekawszą propozycję.

Po latach zdecydowano się na wprowadzenie kilku zmian w formule całego festiwalu. Przede wszystkim postanowiono opuścić ramy obiektu przy al. Wojska Polskiego i wyjść ze swoją propozycją kulturalną do przestrzeni miejskiej. Dzięki temu zabiegowi opuszczono usytuowany na kortach tenisowych namiot, a wyjątkowi artyści będzie można oglądać w jeszcze bardziej nastrojowych okolicznościach i lokalizacjach.

W związku z tym, że tegoroczne koncerty będą biletowane, udało się zaprosić do stolicy Pomorza Zachodniego plejady fantastycznych artystów polskiej sceny muzycznej.

Piątek (13. września, godz. 19:00)

Mariusz Lubomski z zespołem – Lulu Club

Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym, wypowiedziała na temat Mariusza Lubomskiego następujące słowa: „Jego twórczość jest tak specyficzna, że trudno jednoznacznie zdefiniować jego muzyczne ścieżki. Najbliżej mu do hybrydy Waits-Brecht, chociaż należałoby dołożyć szczyptę funky, bluesa i wszystkich innych po trochu. Autorski od A do Z. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych męskich wokali na polskiej scenie, a na dodatek śpiewa zawsze dobre, ciekawe teksty i to wszystko w wyśmienitej oprawie muzycznej.”