Pyrzycka Szybka Dycha 2020 – BIEG PRZEŁOŻONY

Kiedy:
22 Marzec 2020@12:00 – 15:00
2020-03-22T12:00:00+01:00
2020-03-22T15:00:00+01:00
Gdzie:
Pyrzyce
Koszty:
50 zł - 80 zł

Zaplanowany na 22 marca bieg Pyrzycka Szybka Dycha w związku z zagrożeniem koronawirusem został przeniesiony. Poniżej zamieszczamy komunikat organizatorów:

W związku z aktualną sytuacją w trosce o bezpieczeństwo naszych zawodników, wolontariuszy i obsługi Pyrzyckiej Szybkiej Dychy FIEGE, po konsultacjach z władzami gminy, partnerami, i sponsorami w dniu dzisiejszym podjęliśmy decyzję o zmianie terminu naszej imprezy.
 
Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, gdyż to co robimy jest naszą pasją, sami jesteśmy biegaczami i chcemy do końca zachować spokój i zdrowy rozsądek. Pragniemy wesprzeć działania, które mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.
 
Propozycję nowego terminu dokładnie przemyślimy, analizując terminy innych imprez oraz nowe terminy imprez przenoszonych. W oparciu o te informacje, oraz o to co wydarzy się w najbliższych dniach zaproponujemy nowy termin naszej Pyrzyckiej Szybkiej Dychy Fiege do końca marca.
 
Chcemy zaproponować „coś na otarcie łez”, skoro nie możemy pobiegać razem w Pyrzycach 22 marca, proponujemy w tym dniu Wspólne Wirtualne Bieganie.
Wszyscy wiemy, że bieganie jest zdrowe i podwyższa naszą odporność, a podczas takiego samodzielnego, my nikogo nie zarazimy, ani nikt też nas nie zarazi. To jest coś co możemy zrobić, aby się trochę odstresować. Taka forma to oczywiście tylko zabawa, która ma wypełnić pustkę wiosennych startach, w oczekiwaniu na nowy termin naszej Pyrzyckiej Szybkiej Dychy Fiege. Razem z Partnerami naszego biegu zapraszamy do zabawy, a szczegóły przekażemy Wam w osobnym komunikacie do końca tygodnia.
 


Poniżej oryginalna treść artykułu dotycząca wydarzenia:

22 marca 2020 r. Stowarzyszenie K2 Partners już po raz czwarty zaprasza miłośników biegania do bicia swoich rekordów na trasie Pyrzyckiej Szybkiej Dychy FIEGE. Bieg ten charakteryzuje się prostą i stosunkowo płaską trasą, która sprzyja osiąganiu dobrych wyników. Dzięki temu bieg ten może być dobrym początkiem sezonu biegowego.

Foto: Jarosław Dulny

Choć jak sama nazwa biegu wskazuje, odbywa się on na dystansie tytułowej „dychy”, to towarzyszy mu także bieg na 5 km. Bez względu na wybrany dystans, wszyscy startują razem, zaś ci którzy zdecydują się na pełny dystans 10 km, biegną dwie pętle.

Medal

Na mecie biegu na każdego uczestnika czekać będzie uskrzydlający medal.

Foto: Piotr Krawczuk

Zapisy i opłaty

Zapisu na bieg można dokonać online za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji na oficjalnej stronie biegu: www.szybkadycha.pl.