Raz Dwa Trzy – Tennis Music & Art Festival

Kiedy:
12 Wrzesień 2019@19:00 – 21:00
2019-09-12T19:00:00+02:00
2019-09-12T21:00:00+02:00
Gdzie:
Szczecin
Koszty:
100 zł w przedsprzedaży, 120 zł w dniu koncertu
Raz Dwa Trzy - Tennis Music & Art Festival @ Szczecin

Tennis Music & Art Festival to od lat nieodłączny element turnieju Pekao Szczecin Open. Przez ponad dwie dekady wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do tego, że w ciągu dnia można pasjonować się tenisowymi popisami zawodowców, a wieczorami przenieść się w świat wspaniałej muzyki. W tym roku dla wszystkich fanów dobrego brzmienia organizatorzy przygotowali jeszcze ciekawszą propozycję.

Po latach zdecydowano się na wprowadzenie kilku zmian w formule całego festiwalu. Przede wszystkim postanowiono opuścić ramy obiektu przy al. Wojska Polskiego i wyjść ze swoją propozycją kulturalną do przestrzeni miejskiej. Dzięki temu zabiegowi opuszczono usytuowany na kortach tenisowych namiot, a wyjątkowi artyści będzie można oglądać w jeszcze bardziej nastrojowych okolicznościach i lokalizacjach.

W związku z tym, że tegoroczne koncerty będą biletowane, udało się zaprosić do stolicy Pomorza Zachodniego plejady fantastycznych artystów polskiej sceny muzycznej.

Czwartek (12. września, godz. 19:00)

Raz Dwa Trzy – Teatr Polski (scena na Łasztowni)

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów
i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.